Pionowa linia CSS

0

Witam, chciałbym zrobić pionową linie jak w zamieszczonej stronie http://kodeforest.com/wp-demo/night-rock/news/ chodzi mi o tą która znajduje się między dwoma postami, nie wiem jak się do tego zabrać. Mam nadzieje że ktoś pomoże.
Z góry dzięki

1

A co Ci przeszkadza w podejrzeniu źródła strony i zbadaniu narzędziami developerskimi?

0

nic tam chaotycznego nie ma. divy, conatinery i article tagi. wszystko w miare schludne. a teraz ci powiem jka u nas to robia szamani na wiosce. klikaja na to koleczko co na linii idzie PPM i sprawdz element. Potem na dole z prawej zobacza ze to kolko jest wstawiane w pseudo - elemencie :before i jets to obrazek, wiec intuicyjnie go wylaczaja i widza ze ta linia to jest jest cala, tylko koleczko ja zaslania tworzac przerwy. wiec szamani scrolluja na gore strony i na poczatku tej linii robia PPM i widza ze to tez jest wstawiane w :before bloku z newsami ale przesuniete prawie o polowe dlugosci zeby wyladowalo w srodku. Ale co szamani widza to, ze to wszystko jest obliczane w procentach,a co za tym idzie na roznych ekranach beda rozne odleglosci, wiec szamani chwyataja prawa krawedz przegladarki i rozszerzaja ja i zwezaja i co widza??? ano strona zdechal. zamraza sie i krzaczeje, co daje do myslenia ze wszystko jest na JEBUTNYM javascripcie, ktory nawet szamanski i7 z 16GB RAMu zamula. a wiec szamani uciekaja gdzie pieprz rosnie.

podsumowujac, to zrob cos na wzor ich, ale niech ta linia bedzie osobnym divem miedzy tymi dwoma divami. i potem ja zakrywaj

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0