Wełna totalna numer 4 - edycja muzyczna

7

W nawiązaniu do wpisu @TheLearner Programowanie w rytmie Hip H... zrodził się pomysł, by czwarta wełna była w wydaniu muzycznym - czyli zamiast do znudzenia prezentować coś o kąkuterach śpiewamy i rzępolimy sobie radośnie na instrumentach (jeśli ktoś ma) :)

Wiem, że poprzednia wełna dopiero co się odbyła, ale z racji śpiewnomuzycznej natury trzeba będzie podejść do tego trochę inaczej, ustalić formę, upewnić się że Zoom nie przekształci tego rzępolenia w szumy i trzaski (a pewnie przekształci i będzie mały problem).

Forma do uzgodnienia. Termin też ustalimy jakoś później. Dotąd wychodziło mniej więcej co kwartał, więc możemy się tego trzymać.

Dla zainteresowanych zapisy przez ten formularz - myślę, że na razie bez dedlajnu, zostawię otwarty aż się uzbiera trochę chętnych. Kto pierwszy ten lepszy :P

2

Super pomysł.
Pierwsi COBOLOwcy to byli punkowcy.

2

To od razu powiedzcie co chcecie zagrać, bo ja tak szybko tabów na ukulele to nie ogarnę :P

2
Burdzi0 napisał(a):

To od razu powiedzcie co chcecie zagrać, bo ja tak szybko tabów na ukulele to nie ogarnę :P

Zagraj na ukulele to:

To jakaś ekipa od SUSE Linuxa. Niektore kawałki nawet im się udaja i są śmieszne:

0

@PanamaJoe: zobaczymy czy coś się uda, trzeba będzie posiedzieć nad multiefektem, żeby jakiś porządny dźwięk uzyskać ;)

3

Klasyka możemy zrobić:

Na pewno taby, nuty i inne się ogarnie

0

Mnie się pomysł podoba. Lubię muzykę, bardzo lubię śpiewać. (Co innego, że nie umiem – śpiewam gorzej, niż chciałbym, lepiej mi wychodzi recytacja). Chętnie posłucham innych grania i śpiewania.

Tylko jeśli chodzi o covery, to prosiłbym, o ile mogę, o utwory, hm… nie za bardzo kontrowersyjne (pod każdym względem).

0

Postaram się zajrzeć, ale zagrać nie zagram ponieważ gitarę miałem ostatni raz w rękach 7 lat temu :( No i sąsiedzi z bloku by nie byli zachwyceni jakbym wzmacniacz znowu do mieszkania przywiózł ;P

1

Dobry pomysł. Szkoda, że nie znam węgierskiego. Zaśpiewałbym o dziewczynie o perłowych (#pdk) włosach.

4

tym razem liczę, ze uda mi się być :D

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0