Skąd wzięliście pomysł na swoją nazwę na forum?

1

Mix dobrych i złych skojarzeń sprawia, że trudniej jest zapomnieć o tym co ma znaczenie.

Ja np. nie znoszę krewetek to po pierwsze, ale bardzo lubię środziemnomorski klimat, widok drzew, krzewów, które wyglądają jakby konały pomimo bajecznych miejsc w jakich występują. To wzbudza we mnie ochotę na refleksję.

6

z fiszki do angielskiego, która mnie natchnęła do zwolnienia się z firmy

13

Nie mogę powiedzieć.

2

Swego czasu oglądałem trochę anime i trafiłem na fajna postać - Escanor z Nanatsu No Taizai(polecam zainteresowanym), i tak jakoś szukajac na szybko pomysłu na nick tutaj wpadło mi to do głowy

1

VarranComodoo to generalnie mój nick internetowy, pierwszy raz użyty chyba na soulseeku, zainspirowany ostatnią trasą Acid Drinkers z Litza'ą w składzie - Varran z Comodo Tour '98
Avatar też z soulseeka - jeden z bywalców pod koniec tej społeczności sportretował każdego z użytkowników tego typu wypracowaną przez siebie sztuką. Przejąłem obrazek "kurraka" - obrazek idealnie oddawał co kurrak miał w głowie - to był klasyczny, sympatyczny, niegroźny świr ;)

3

Na początku byłem cookie bo lubię ciastka.
Potem dostałem kilka banów za "toksyczność" w pewnej grze więc dopisałem rotten.
Spodobało mi się i tak juz zostało.
Nie widziałem nigdzie jeszcze żeby ten nick był gdzieś zajęty

7

Ja mam TomRiddle, bo @somekind było już zajęte :/

0

W szerszym internecie posługuję się innym nickiem, ale nie chciałem się ujawniać rejestrując tutaj, więc trzeba było coś wymyślić. Stosując szkołę nazewnictwa SF Skurcz, wybrałem pierwsze lepsze imię męskie i dodałem do niego jakiś przymiotnik.

1

https://pl.wikipedia.org/wiki/Aryman
reszta to rocznik produkcji. Z ciekawostek to kiedyś nie dostałem z tego powodu roboty, bo przyszły pracodawca sądził, że jestem jakimś wyznawcą diabła ;-)

6

Byłem dobry z angielskiego w szkole, byłem na tyle zaangażowany, że miałem swoje ulubione słowa, które z jakiegoś powodu dobrze brzmiały dla mojego ucha.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0