Wątek przeniesiony 2021-05-04 10:43 z Flame przez somekind.

Czy zaszczepisz się na COVID w 2021 - nowa ankieta

0

Ze względu na to, że sporo zmieniło się w naszej wiedzy i podejściu w ciągu ostatnich miesięcy, fajnie by było zweryfikować jak obecnie wygląda stanowisko użytkowników forum.

5

Nie zamierzam się zaszczepić bez walki.

1

Ja już nie mogę się doczekać aż sobie wstrzyknę małego bila gejtsa i będę miał dzięki temu dostęp do 5g

4

Na jutro mam termin pierwszej dawki Moderny. I nie robię tego dla Billa Gatesa, Morawieckiego, Ojczyzny, jakiegoś celebryty, zwiększenia odporności, tylko dla siebie, żeby świat szybciej wrócił do czegoś na podobieństwo tego z 2019 przynajmniej.

7

Nie, bo boję się działań niepożądanych. Nie wiadomo czy nie pojawią się jakieś za 5 lat, nie bez powodu wyprodukowanie takiej szczepionki normalnie trwa 20 lat. Tak, wiem testy kliniczne itd, ale w testach klinicznych nie da się przyśpieszyć upływu czasu.

2

Ja nie mogę się doczekać na moje 5g :)

1

Mam termin i czekam. Zależy mi na możliwości jeżdżenia po europie bez kwarantanny

Update: Oprócz tego liczę na to że po szczepieniu będę płynnie mówić po angielsku i niemiecku

0

Jeszcze 2 dni ... i czekam na po szczepionkowe znamię:

screenshot-20210504121829.png)

No chyba, że mnie cofną bo wychodzę z przeziębienia :|

2

Może trochę głupie pytanie, ale czy ktoś z Was natknął się na jakiekolwiek potwierdzone przypadki długoterminowych skutków ubocznych jakiejkolwiek szczepionki (nie mam na myśli sytuacji, gdzie zdarzyło się coś np. raz na milion przypadków i to pewnie przez czynniki trzecie takie jak rozregulowana sytuacja hormonalna organizmu), albo na wytłumaczenie (nie ironizuję, serio pytam) w jaki konkretnie sposób szczepionki miałyby mieć negatywne skutki na organizm? W sensie co by miała zrobić ta szczepionka organizmowi, że po 20 latach nagle dzieje się jakiś nieprzewidziany skutek?

3

czy ktoś z Was natknął się na jakiekolwiek potwierdzone przypadki długoterminowych skutków ubocznych jakiejkolwiek szczepionki

https://www.rp.pl/artykul/106[...]zeciwko-swinskiej-grypie.html

2 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 0, botów: 2

Robot: CCBot (2x)