Jak nazwać swoją aplikację w projekcie?

0

Chciałabym stworzyć Aptekę w django. Stronę Apteki na której będzie można zobaczyć leki, a osoba z uprawnieniami może też dodać leki.Zastanawiam się jednak jak nazwać swoją aplikacje w projekcie. Projekt nazwałam Apteka, modele w django(czyli takie klasy) nazwę leki. Nie wiem, jednak jak nazwać aplikację.

Przykładowo na stronie djangogirls (czy jakoś tak) nazywają projekt mysite, aplikację Blog a model(klasę) Post. Problem polega na tym, że nie uważam aby nazywanie projektu mysite było najszczęśliwszym pomysłem-nie podoba mi się to, nazwa byle jaka.

Ma ktoś pomysł jak najlepiej nazwać app ? :P Nie nazwę jej Apteka, bo a nie pasuję ponieważ to cała strona będzie apteką a nie tylko aplikacja a b już tak się nazywa projekt i katalog nadrzędny w którym jest ENV.

Moje propozycje do których nie jestem przekonana: Zobacz_Leki, Zarządzanie_Lekami, Main_app(mało mówi, oddaje jakiś sens, jest po angielsku a reszta po polsku, więc nie bardzo)

0

Najlepiej po angielsku ;)

edit: nazwę można zawsze zmienić, póki co nazwij ją po prostu 'home' albo 'site' :)

0

a tak na poważnie jeżeli to tylko codename to możesz dać co chcesz. Jakoś tak pasuje mi yellowBlueAndPurplePills ...

0

Może być nawet 'mysite'. Z tymi aplikacjami djangowymi chodzi o to, że one mogą być używane jako komponenty, wtedy raczej logiczne jest, że potrzeba im dobrych nazw. Z kolei ta apteka nie aspiruje do miana komponentu.

0

To fakt, nie do końca jeszcze ogarniam django. Różni się znacznie ideowo od PHP czy też innych technologii. Nigdy też wcześniej, nie używałam frameworku.

Zastanawiałam się nad nazwą, ponieważ chciałabym, mieć wszystko logiczne i zrobić coś porządnie, na pewnym poziomie. Byle jakie nazwy - odpadają.

0

Pomijając to, że aplikacje można nazwać dowolnie (nawet my_site - to przecież wynika tylko z tego że to przykład z tutoriala i nikt tam się nie silił na ładne nazwy), to nazwa tak samo jak przy metodach itp. powinna wskazywać na czynność/zastosowanie. Dodajesz i wyświetlasz jakąś bazę leków ? katalogLekow (drugsCatalog) - po co więcej kombinować ?

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0