Czy dla studenta opłaca się B2B?

0

Czy opłaca się B2B jeżeli jestem studentem i będę w stanie przepracować miesięcznie maksymalnie pół etatu? Załóżmy, że na B2B bym dostawał około 8000 zł. Wiem, że z B2B jest trochę roboty papierkowej, wszystkim trzeba zajmować się osobiście, ale chyba i tak prędzej, czy później się trzeba będzie tego nauczyć, więc czemu nie od razu? Czy moje podejście jest błędne? Szukam pracy i widzę, że sporo firm proponuje tylko B2B. Co prawda chyba najbardziej by mi pasowała UoP, ale wolę iść do firmy, na której najbardziej mi zależy i pracować na B2B, niż do średniaka na UoP. Czy to też jest oby na pewno poprawne podejście? Z góry dzięki.

0

8k za pół etatu? ;) musisz być wymiata żem i miec 8 latexpa

0

Miałem na myśli stawkę miesięczną, więc za połowę tego czasu wychodzi teoretycznie 4k. Tylko jak to się ma w praktyce? Wszystkie wątpliwości opisałem w pierwszym poście.

0

google nie boli
przy B2B 4k na fakturze to 3158 do ręki,
żebyś tyle samo dostał na UZ to całkowity koszt pracodawcy wychodzi 4 454 zł
Czyli bardziej korzystne jest dla Pracodawcy to pierwsze.
Ale większość studentów bierze UZ.
Ano przy B2B raczej zatrudnisz księgowego za 50-100 zł

1

Masz taką propozycję pracy czy tylko gdybasz? NIe podałeś czy to netto czy brutto. Od jak dawna programujesz i w czym? Jesteś pewien że tyle dostaniesz? Przez wątek Ile zarabiacie? przewinęło się sporo ludzi, którzy nawet 4k na rękę nie mają.

1

Słabo sie to opłaca przy niskich dochodach i "marnujesz" sobie niski ZUS na początku działalności.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0