Motorola staż Kraków

0

Dwa tygodnie temu pisałem test kwalifikacyjny na staż z Javy jednak, do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi. Czy warto zacząć szukać innego miejsca na staż, czy proces rekrutacyjny faktycznie trwa taki okres czasu (może jest tu ktoś kto dostał odpowiedź?)? Jakie inne miejsca w Krakowie polecilibyscie na staż Java lub C#?

0

Nie wiem jak w przypadku stażu ponieważ nigdy takiego nie odbywałem, jednak z doświadczenia wiem że wysyłając CV czasami odpisują albo oddzwaniają nawet po dłuższym czasie. Ostatnio np. pracodawca do mnie zadzwonił po miesiącu przepraszając że tak długo ale gdzieś mu się papiery zapodziały i dopiero teraz mógł to zrobić. Niestety było już za późno.

Także polecam być cierpliwym, ale z drugiej strony też się rozejrzeć.
Ewentualnie jeśli długo faktycznie nie będą odpisywać to po prostu kulturalnie i grzecznie poprosić o feedback czy są zainteresowani.

0

W normalnych rekrutacjach kontakt/odpowiedz byly ponizej dwoch tygodni. Jak dla mnie poczekaj jeszcze kilka dni i po prostu skonataktuj sie z HR jak nic nie przyjdzie.

0

Jaki był poziom tego testu ? Tzn. chodzi mi tutaj o zakres zagadnień.

0

Ogólne pytania z Javy, test wielkorotnego wyboru + zadanie otwarte. U mnie w wiekszosci byly pytania o wielowatkowosc, uzywanie slowa static oraz kolekcje.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0