Zarobki w Sabre

0

Na jakie zarobki można liczyć w Sabre po stażu ?
Czy będzie to jakieś 5-6tysięcy brutto ?

0

Chyba na dwa etaty.

0

Rozumiem, że nigdzie na Internecie nie znalazłeś tej informacji?

0

A czemu akurat Sabre?

0

Jak będą chcieli cie zostawić
To mniej więcej tyle powinieneś dostać.

0

@makefun chyba jak ten staż będzie trwał rok ;]

0

moja wiedza pochodzi od tego co mi znajomi mówili(ile dostali), jest oczywiście szansa że kłamali ale nie widzę za bardzo sensu po co mieli by to robić.

sam tam nigdy na stażu nie byłem
natomiast na 100% wiem że idąc o pracę(a nie staż) dają > 6k

0

ale piszecie, przeciez czlowiek z okolo rocznym doswidczeniem (rozpoczal prace po 3 roku) i skonczonym studiami ma 6000 brutto nawet w Comarchu, wiec w Sabre na pewno znacznie wiecej... :P

0

Odkopuję temat ale może warto uaktualnić informacje :)
Jakie zarobki dla programisty z: 1, 2, 3, 4 i 5 letnim stażem w Sabre?
Jak wiadomo w Sabre są troszkę inne stanowiska associate, contributor itp. może jakieś widełki orientacyjne?

0
Wibowit napisał(a):

Chyba na dwa etaty.

Teraz pracuję w Sabre i wiem jaka jest sytuacja. W zasadzie bardzo dużo zależy od umiejętności twardych, te miękkie raczej mniej ważne. Posiadanie X lat doświadczenia niczego nie gwarantuje w Sabre, bo z tego co słyszałem to większość ludzi, którzy dostają się na rekrutacje w cztery oczy (czy jak to tam nazwać) to osoby z poważnymi brakami z podstaw (nawet mimo tych X lat doświadczenia). Dodatkowo rekruterzy sprawdzają CV i jeśli ktoś wypisał bajki, to to wychodzi na rozmowie (np ktoś wpisał znajomość X, a na rekrutacji nic spójnego nie jest w stanie o tym powiedzieć).

Widełki płacowe dla stanowisk są, więc jak ktoś chce mieć wysoką płacę to powinien uderzać na wysokie stanowisko, oczywiście o ile ma predyspozycje.

Ponadto mam przeczucie, że w Sabre nie ma żadnej czarnej listy i można uderzać na rekrutację nawet dla sportu - nie powinno to odciąć możliwości zrobienia kariery w Sabre nawet jak się nie zostanie pracownikiem za pierwszym razem. Ale to jeszcze musiałbym się dopytać, żeby być pewnym.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0