Tablet/ramka do zdjęć z możliwością wysyłania zdjęć zdalnie

1

Na dobrą sprawę zoom.me jest to normalny tablet z launcherem, który blokuje wyjście z aplikacji w jakikolwiek sposób. I synchronizacja zdjęć z chmury -> aby móc wysyłać pliki do urządzenie trzeba zautoryzować się kodem (nie pamiętam czy na urządzeniu również trzeba to zrobić).
Z tą ramką miałem kilka problemów:
1) nie chciała łączyć się do wifi -> wyszło, ze musiał zaorać apkę i wgrać ponownie nowszą wersję.
2) losowo rozłącza sieć -> tutaj najczęściej to widać w okresie jakiś świąt, gdy ich serwery są obciążone.

Najgorsze jest to, że aby ramka bezproblemu działała musi mieć stały dostęp do sieci, inaczej wywala błędy.
No i na rynku nie spotkałem się z podobnym rozwiązaniem, większość urządzeń tego typu ma możliwość podczepienia jakiejś pamięci -> pendrive, karty sd, a brak im dostępu do chmury.

0

Ano, największą zaletą tej ramki była prostota. Wysyłasz fotkę na unikalnego maila albo z ich aplikacji i koniec. Można dodać wiadomość, co dodaje jakiś przekaz od siebie. Z tabletem ten minus, że trzeba wszystkim tłumaczyć jak mają się zarejestrować w jakimś dysku w chmurze, jak fotki tam wysyłać. Dla nas to luz, dla osób nietechnicznych od razu zapala się czerwona lampka i otwierają się wyjścia awaryjne. No ale obadam jak śmiga ta apka na tablecie i jeśli się sprawdzi, to poszukam jakiegoś z miejscem na kartę sim (domowego nie chcę oddawać, czasem się przydaje).

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0