Jaki komunikator na Androida - zastępstwo?

0

Witam, jaki komunikator na Androida możecie mi polecić zamiast WhatsApp? Ostatnio mam wrażenie że ten komunikator od Facebooka za dużo za mnie robi bez mojej wiedzy i coś gdzieś wysyła w tle. Tworzy bez mojego pytania i zgody kopie zapasowe, nie można jej w opcjach w ogóle wykasować, wyłączyć. CCleaner nie może wyczyścić tego co chcę w WhatsApp, tylko to nadal tam pozostaje. Co myślicie o komunikatorach Signal ( którego ponoć nawet sam Snowden polecał ) lub Viber? Ewentualnie Ring który jest Open Source? https://ring.cx/
http://www.appmaniak.pl/system/ios/alternatywy-whatsapp

0

Hangouts, Skype.

0

Skype to drugi brat bliźniak względem WhatsApp, który podobnie ingeruje w użytkowników. To raczej zły przykład.

0

Jakoś zbytnio nie czuję tego "ingerowania we mnie". Chyba nikt od tego nie umarł?

0

Skype ty syf. Hanhouts ujdzie, ale ja bym polecał imo albo signal.

0

Odkąd whatsapp został zakupiony przez facebooka nie polecam tego szpiega. W dodatku usunął mi zdjęcia i film bez mojej wiedzy, ingerując w moje pliki, a w aparacie te zdjęcia i folderze aparatu mi zostały. To ja się pytam jakim prawem whatsapp ingeruje w moje pliki multimedialne i sobie usuwa co chce, tej kopii zapasowej też nie da się wyłączyć. Zresztą zobaczcie co o tym ludzie myślą.
https://niebezpiecznik.pl/post/whatsapp-telegram-czy-signal/

0

Słyszałem, że z whatsapp zrobiła się straszna nędzota. ale Skype też już nie jest tym czym był kiedyś. W dodatku mikromięccy olewają temat Linuxa (nie wiem jak jest teraz ale jeszcze z 1-2 lata temu były duże kłopoty z instalacją na Linux).

0

A która aplikacja jeszcze jest pisana na Androida w innym języku programowania niż Java, czy komunikator jak w Erlangu, Elixirze?
WhatsApp w Erlangu, Signal w Scala tak?

0

A co jest nie tak z Messengerem? Za dużo zjada miejsca (stanowczo) czy pochodzi od Wielkiego Brata? Ostatnio co prawda połowę ekranu zajmują jakieś śmieci, których nie da się wyłączyć, ale jako sam komunikator sprawdza się elegancko. A wraz ze stroną messenger.com całkiem nieźle się dopełnia i nie trzeba wisieć na telefonie jak siedzimy przed kompem.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0