Policja religijna w Niemczech

0

http://wiadomosci.gazeta.pl/w[...],16595725,_Policja_szariatowaw_niemieckich_miastachRzad_.html?lokale=krakow#BoxWiadTxt

I niech mi ktos powie, czemu na sile promuje sie multikulti, poprawnosc polityczna itp. Potem efekt jest taki ze mniejszoci maja wiecej praw niz mieszkancy.

0

Szczerze ? To ja nie wiem co jest gorsze, zalew lewicowej ideologi czy oni z tym swoim szariatem. To że dzieje się to co się dzieje (ta policja muzułmańska na przykład) to tylko sygnał że ich cywilizacja przewyższa naszą - nazwałbym to Darwinizmem cywilizacyjnym ? trudno.

0

To ja nie wiem co jest gorsze, zalew lewicowej ideologi czy oni z tym swoim szariatem.

To lewicowcy najpierw zapraszają szariaty a potem mają problem.
Jak ze wszystkim czego się dotkną.

0

Jak by się tak zastanowić, to ktoś umyślnie chce doprowadzić do starcia dwóch największych religii w Europie. Pytanie kto chce ten konflikt stworzyć, komu zależy na tym aby wywołać buntu na tle religijnym? Jak wiadomo w całej Europie tylko jedno państwo jest najbardziej pro katolickie i jeżeli lewica wpuści innych wyznawców, to dojdzie do konfliktu między dwoma nacjami religijnymi, czy bracia z Europy tu nie przyjadą pomagać swoim? Będzie wtedy pretekst do konfliktów jak ma to miejsce w Afryce. Chyba w Anglii ścięto 82 letnią kobietę. Stanowcza Japonia. Gdzie muzułmanin nigdy nie otrzyma w Japonii obywatelstwa. Japonia jest jedynym krajem, który nie przyznaje muzułmanom obywatelstwa. Bezwzględnie.

0

(bardzo)Podstawowa wiedza n.t. islamu

1

znaczy się muzułmanie wymyślili sobie nowy sposób na wkurzanie obywateli. i znowu potwierdza się teza pewnego Norwega- 'Islam to zaraza'. albo coś się z tym zrobi, albo to zrobi coś z nami.

3

Islamscy aktywiści pouczali właścicieli sklepów z alkoholem, że łamią prawo islamskie. Pikietowali też salony gier i inne placówki prowadzące działalność niezgodną z zasadami islamu.

A ja mam uczucia mieszane. Czy jest coś złego w tym, że ktoś podchodzi do ciebie i wyraża swoją opinię na jakiś temat? Każdy ma takie prawo! Świadkowie Jehowy codziennie stoją na jednym z głównych skrzyżowań mojego miasta i rozdają swoje książeczki. Gdy w sierpniu w upalny dzień miałam na sobie mocno wydekoltowaną bluzkę, to tu w Polsce jakaś starsza pani nie omieszkała wyrazić opinii na ten temat w słowach: "Cyce se schowaj!". Ja też nie omieszkałam wyrazić opinii na jej temat: "W łeb się puknij!". A Golgota Picnic to co, muzułmanie oprotestowali...?

IMHO jedynym błędem tych "policjantów" jest właśnie to, że wykorzystują słowo "policja". To się bardzo źle kojarzy i automatycznie napawa niechęcią. Ale jest to błąd jedynie PR-owy...

Odwdzięczmy się pięknym za nadobne. Każda osoba "zaatakowana" opinią szariatowca, powinna odpowiedzieć swoją własną, lepiej uargumentowaną opinią :)

1

A ja nie rozumiem czemu tylu ludzi widzi w tym wielki problem. Przecież coś na wzór tej "policji szariatu" mamy w Polsce od 120 lat i jakoś do tego przywykliśmy.
O czym mówię? O Świadkach Jehowy, którzy chodzą po domach i tez próbują nawracać.

Całe oburzenie wynika z łączenia Islamu z terroryzmem i "państwem Islamskim" oraz ze skojarzeniami takiej policji w krajach islamskich.
We mnie to też budzi strach, ale uważam, że w tej chwili nie jet to coś co wymaga specjalnej reakcji.

3

Aurel - nie zgadzam sie z tym co piszesz. Dlaczego oni moga przyjezdzac do Europy i robic co im sie żywnie podoba, a Europejczyk jak do nich jedzie to musi wszystkich ich reguł przestrzegać bo się to dla niego źle skończy? Jesli ktos jest gosciem w danym miejscu powinien sie dostosowac do regul ktore tam panuja i tutaj jest najwiekszy minus cywilizacj zachodniej - absurdalna tolerancja. Poza tym jak czytalem na innych stronach oni nie tylko zagdauja ale tez zabraniaja ludziom np. pic alkohol, a to juz jest mocne przegiecie.

Poza tym zobacz co mniejszosci juz teraz wyrabiaja. Co robia Cyganie w Maszkowicach, albo afroamerykanie w okolicach Calais (slowa kluczowe: truck+illegal imigrants, Calais).

Wyobraz sobie policje Katolicka w krajach arabskich - skonczyli by zaraz z ucietymi glowami.

1
WhiteLightning napisał(a):

Dlaczego oni moga przyjezdzac do Europy i robic co im sie żywnie podoba, a Europejczyk jak do nich jedzie to musi wszystkich ich reguł przestrzegać bo się to dla niego źle skończy?

To troche tak jak miec pretensje do Polakow za PRL'u, ktorzy wyjezdzali na zachód - mogli robic co im sie zywnie podoba, a w socjalistycznej Polsce trzebabylo przestrzegac reguł bo sie to zle konczylo.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0