Powiadomienie nie przenosi na drugą stronę wątku

0

Kiedy klikam na powiadomienie, o nowym komentarzu, przenosi mnie na pierwszą stronę wątku. Strona się nie scrolluje do tego komentarza, gdyż jest on dopiero na drugiej stronie wątku.
Oto link z powiadomień:

http://4programmers.net/Forum[...]w_przyszllosci#comment-305738

Powinno mnie przenieść do komentarza: @Shalom Poważnie przez syntezator? Czego używasz? - Afish dzisiaj, 07:57

0

Zagaduje że powiadomienie jest generowane na podstawie konfiguracji usera który triggeruje powiadomienie, czyli jeśli u mnie tamten temat ma 1 stronę to link do komentarza nie zawiera informacji o "stronie", ale tym samym nie zadziała u osoby która postów na strone ma mniej.

0

Czy aby na pewno ten link który wkleiłeś to kompletny link z powiadomienia? Bo nie zawiera on parametru p, oznaczającego ID postu.

0

Wkleiłem link, który mi się pokazuje w pasku adresu po kliknięciu powiadomienia.

A to jest pełny link z powiadomienia:
http://4programmers.net/Forum[...]osci?p=1274711#comment-305738

Również nie przenosi mnie do tego komentarza.

0

@Spine - ten link zawiera prawidłowy sufiks dla komentarza, czyli frazę ?p=1274711#comment-305738; Dokładnie taki sam link zawiera łańcuch daty i czasu przy tym komentarzu; U mnie działa prawidłowo, więc liczba postów pokazywanych na jednej stronie może mieć tutaj znaczenie.

0

No, przy przestawieniu z 10 na 20 postów na stronę działa to powiadomienie. Bo komentarz jest wtedy na pierwszej stronie wątku. Ale kiedy mam ustawione 10, to nie przechodzi do tego komentarza.

0

No to dziwne, bo ja mam ustawione 10 wątków na stronę i link mi działa prawidłowo.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0