Formularz dodawania nowej oferty pracy. Prośba o ocenę

0

691636439f.png

Największy problem mam z elementem wyboru technologii w formie tagów. Chciałbym aby była możliwość oznaczenia w jakim stopniu kandydat musi znać wymienione technologie. To co jest na screenie to taki zarys który niekoniecznie mi się podoba.

Może by zrobić tak, że będą dwa "worki" (kontenery): wymagane oraz mile widziane i będzie można przeciągać tagi pomiędzy tymi dwoma kontenerami? Albo zastosować gwiazdki aby można było określać poziom umiejętności? Tylko jaką skalę wtedy zastosować?

0

Podzielenie oczekiwanych umiejętności w ofercie na "wymagane" i "mile widziane", wydaje mi się dobrym pomysłem. Warto podejrzeć konkurencje: https://nofluffjobs.com/posting_edit.html, tam zrobione jest to podobnie.

1

@Adam Boduch Ja trochę z innej beczki - obecnie sortowanie po zarobkach działa tak, że zarobki podane w skali roku są na samej górze, bo podana jest po prostu największa liczba, nie przelicza tego na miesięczne zarobki. Czy w nowej wersji jest to już naprawione? Tak, żeby te roczne zarobki były dzielone przez 12 do sortowania (albo w drugą stronę).

0

Popieram WIZZIE, powinno się wszystko odnieść np. do stawki miesięcznej (najlepiej netto).

0

Na zagranicznych site-ach (np. Jobsite.co.uk) też jest bajzel z tymi stawkami, ale może tu się uda to zrobić porządnie!

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0