Problem z opcją przypomnienie hasła.

0

Witam.

Dość dawno temu założyłem sobie konto na forum/wortalu 4programmers.net. Chciałem trochę tutaj poszperać ;), ale nie mogę zalogować się na moje konto. Być może zapomniałem hasła, choć wydaje mi się, że wpisuję prawidłowe. Próbowałem wykorzystać opcję przypomnienia hasła: podałem nick (Mrowa) i adres e-mail. Dostałem maila z linkiem do generowania nowego hasła. Po podaniu nowego hasła otrzymuję dwa komunikaty. Pierwszy mówi coś o zmianie hasła, klikam ok i dostaję komunikat błędu, że "Klucz aktywacyjny jest nieprawidłowy!". Co mam zrobić w takiej sytuacji?

Pozdrawiam,
Mrowa

0

Aby przypomniec haslo (wlasciwie wygenerowac nowe) nalezy:

1) Wejsc na strone http://4programmers.net/User/Password
2) Wpisac nazwe uzytkownika oraz adres e-mail przydzielony do konta
3) Kliknac w link dostarczony w e-mailu, ktory wyglada mniej wiecej tak: http://4programmers.net/Password/Change?id=<ID konta>&key=<unikalny kllucz>
4) Nalezy wpisac NOWE haslo, ktore bedzie przypisane do danego konta
5) Po wpisaniu nowego hasla i nacisnieciu przycisku, haslo zostanie zmienione.

Mozna skorzystac ze strony logowania (http://4programmers.net/Logowanie) aby zalogowac sie do swojego konta.

Pozdrawiam

0

Dziękuję za odpowiedź, ale niestety. Wykonywałem powyższe czynności kilkukrotnie, bez powodzenia. Otrzymywałem wiadomość, że zmieniło hasło, po czym klikając w przycisk OK otrzymywałem komunikaty błędów. Po Twoich instrukcjach postanowiłem ponownie spróbować (choć wcześniej robiłem dokładnie to samo) i niby wszystko ładnie tym razem, na stronie pojawił się komunikat że zmieniło hasło, kliknąłem OK i nie otrzymałem błędu. Aczkolwiek próba zalogowania nie powiodła się, dalej pisze, że hasło jest niepoprawne (oczywiście podaje to nowe hasło).

Czy są jeszcze jakieś kroki jakie mogę podjąć? Oczywiście można założyć nowe konto, ale wolałbym jednak tego uniknąć. Może to jest jakiś błąd w systemie? Spróbuję jeszcze ze 3 razy zmienić to hasło, ale wydaje mi się, że raczej to nie pomoże.

0

Ja tez jeszcze raz sprobuje to przetestowac.

Jezeli to nie pomoze, napisz na [email protected] o jakie konto chodzi. Napisz prosze z adresu e-mail, ktory przypisany jest do tego konta.

0

Próbowałem jeszcze przed chwilą po raz kolejny wygenerować nowe hasło ale przy próbie logowania dalej pisze, że podaję niepoprawne hasło. Być może jakieś znaczenie ma fakt, że konto założyłem i ostatni raz używałem w połowie 2009 roku.

Zrobię jak piszesz, wysyłam maila na podany przez Ciebie adres. Dziękuję za pomoc i poświęcony mi czas :)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0