Proszę o szybką pomoc. Brak pliku exe

0

Witam, jakimś cudem zginął mi plik exe w projekcie programu Visual Studio 2010, programowałem w C++ oczywiście. Teraz otrzymuję przy kompilacji dwa błędy:
Error 12 error LNK2019: unresolved external symbol [email protected] referenced in function ___tmainCRTStartup C:\Users\samsung\Documents\C++\projekty c++\ProjektJPWP\ProjektJPWP\MSVCRTD.lib(crtexew.obj)

Error 13 error LNK1120: 1 unresolved externals C:\Users\samsung\Documents\C++\projekty c++\ProjektJPWP\Debug\ProjektJPWP.exe

Ma ktoś radę jak temu zaradzić, jak odtworzyć plik exe i sprawić by się kompilowało?

0

O rly? A ja jednak myślę że ten projekt to jednak skądś "zdobyłeś" i nie umiesz skompilować...
http://social.msdn.microsoft.[...]-9dec-4d67-ab92-90d5b6c8c51c/

0

Nie, projekt pisałem od 0 . Pytałem się już nawet na forum parę razy co jest nie tak, bo miałem różne rozterki z klasami czemu coś nie działa mi tak jak chcę, ale się kompilował.
Dałem pewnej osobie, żeby się pobawiła skompilowanym programem i za chwilę słyszę "ups" i jakiś error się pojawił, program przerwał działanie i od tej pory nie chciał się skompilować. Brzmi dziwnie ale nie wiem jak to się stało.
Nie wiem czemu myślisz, że skądś go zdobyłem.

1

utworzyłeś zły rodzaj projektu. Wybierz "Console Application".

0

Co???? Z całym szacunkiem, ale czy Ty sobie ze mnie żarty stroisz?:D Nie Console Application, bo już miałem win32 application i działał normalnie. Wiem, jaki rodzaj projektu chcę tworzyć.

0

Już nie ważne, zrobiłem nowy projekt. Temat do zamknięcia.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0