Problemy z TextBoxem....

0

Witam, jestem początkujący w C#, od ostatniego poniedziałku staram się połapać w Visual Studio 2017... W szkole narzucono nam C#, ale bez zbędnego wyjaśniania od razu osoba prowadząca zajęcia przeszła do pisania programów... nic z tego nie wyniosłem, wcześniej pracowałem z C++ i Code Blocks, więc C# to wgl inne środowisko dla mnie...

(Aplikacja WPF) Moje pytanie jest następujące, bo jedyne z czym mam teraz problem to TextBox i jego przypięcie np. do zmiennej... każdy TextBox ma taką samą nazwę i nie wiem jak je odróżnić w programie, da się zmienić jakoś nazwę aby było np. TextBox1, TextBox2 itd? Nawet program ma taki problem, że jak jest jeden TextBox i przyczepie go np. int a = int.Parse(TextBox.Text); to program wywala błąd, że nie może znaleźć ścieżki do TextBoxa a przy kompliowaniu do samego folderu gdzie jest program..... Robię tak jak jest w Internecie i nic..

0

Temat do zamknięcia! mój kochany Visual nie dawał w kodzie XAML możliwości nazwania TextBoxa, co z góry u niektórych w kursach i poradnikach jest ustawione.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0