Zakończenie

Adam Boduch

To już koniec książki − tu kończy się także moja rola "przewodnika". Zakończenie książki nie oznacza zakończenia Twojej nauki Delphi. Może to zabrzmieć dziwnie, lecz to był jedynie wstęp do prawdziwego programowania. Zaprezentowałem tylko podstawy operowania narzędziem, jakim jest Delphi − pokazałem, w jaki sposób podjąć różne tematy, takie jak wykorzystywanie grafiki, plików INI, rejestru i baz danych. Reszta zależy już tylko od Ciebie. Mam nadzieję, że choćby w małym stopniu moja praca nie poszła na marne i jesteś z tej książki zadowolony. Proszę o przesyłanie konstruktywnej krytyki na mój adres e-mail: [email protected].

Nie możesz spocząć na laurach − powinieneś dalej się rozwijać, poznawać nowe tematy, uczestniczyć w dyskusjach programistycznych (np. na forum Forum dyskusyjne), pisać programy, analizować kody źródłowe i pomoc Delphi. Wraz z innymi zapaleńcami tworzymy polską encyklopedię Delphi, która może Ci pomóc w lepszym poznaniu i zrozumieniu tego środowiska; jej sieciowy adres to Delphi. Zapraszamy do przyłączenia się i wspólnego tworzenia polskiego systemu pomocy Delphi!

de25kp.jpg Więcej informacji

Delphi 2005. Kompendium programisty
Adam Boduch
Format: B5, stron: 1048
oprawa twarda
Zawiera CD-ROM
[[Delphi/Kompendium|Spis treści]]

[[Delphi/Kompendium/Prawa autorskie|©]] Helion 2003. Autor: Adam Boduch. Zabrania się rozpowszechniania tego tekstu bez zgody autora.

0 komentarzy