Pytania i odpowiedzi do ofert pracy

Adam Boduch

Często zdarza się tak, że zanim będziemy aplikować na daną ofertę pracy, chcielibyśmy doprecyzować kilka kwestii. Czy być może firma rozważa jednak możliwość pracy zdalnej? Być może znalazłeś błąd w ogłoszeniu i chciałbyś to wyjaśnić? Czy umowa o pracę także wchodzi w grę?

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom, wdrożyliśmy system pytań i odpowiedzi. Na dole każdej strony znajdziemy prosty formularz (dostępny jest też dla osób niezalogowanych), w którym możemy zadać pytanie. Link do tego formularza znajdziemy również po prawej stronie każdej oferty pracy (gdyby nie chciało nam się przewijać strony):

komentarze ofert pracy.png

Gdy potencjalny pracodawca odpowie na komentarz, zostaniesz o tym poinformowany mailowo (lub poprzez system powiadomień). Informację o każdym z komentarzy otrzymasz również wtedy, gdy dodasz dane ogłoszenie do ulubionych.

W przypadku osób niezalogowanych, wymagane jest podanie adresu e-mail (abyśmy mogli wysłać powiadomienie o udzielonej odpowiedzi). Adres e-mail nie jest nigdzie w pełni wyświetlony ani udostępniany.

2 komentarzy

Odpowiedzi będą widoczne dla pozostałych :)

Nie wiem, czy dobrze rozumiem, ale czy te odpowiedzi nie będą widoczne publicznie, a jedynie otrzyma je osoba zadająca pytanie?